Ronaldo 400 goli jako pierwszy

9 runda Serie A w sezonie 2018-19 została w pełni uruchomiona. Serie A Juventus utrzymał czołową pozycję w dziesięciu kolejnych zwycięstwach. Jednak lider Juventusu, zremisował 1: 1 z Genuą C.F.C., a na każdym froncie zwyciężyła dziesięcioparowa passa. Wielu rodziców przygotowuje teraz własne koszulki piłkarskie dla swoich dzieci.

Ronaldo, który zdobył ten cel, po raz kolejny osiągnął kamień milowy, stając się pierwszym graczem w historii, który zdobył 400 bramek w pięciu najlepszych ligach europejskich. Juventus w domu zaczął grozić bramce przeciwnika, a impas został przerwany w 18. minucie. Ronaldo w koszulka Juventus z golem w 18 minut, prowadzenie 1: 0 z Juventusem. To jest 400. bramka Ronaldo w pierwszej piątce lig europejskich, pierwsza osoba w historii. W drugiej połowie Genoa C.F.C. strzelił dobrą okazję w 66. minucie i zdobył 1: 1 na boisku. W następnej grze żadna ze stron nie dokonała przełomu, a obie strony zakończyły się remisem.

Ronaldo, który zdobył ten cel, po raz kolejny osiągnął kamień milowy, stając się pierwszym graczem w historii, który zdobył 400 bramek w pięciu najlepszych ligach europejskich.