Kane wykonuje hat-trick

W drugiej rundzie meczu o mistrzostwo świata w Anglii Anglia pokonała drużynę Panamy 6-1 i wygrała playoffs grupowy. Kane znalazł się również w czołówce z 5 golami. Przyciągnij dziesiątki tysięcy rodziców, aby kupić Koszulki Piłkarskie Mistrzostwa Świata 2018 dla swoich dzieci.

Po raz pierwszy stojąc na scenie Mistrzostw Świata, Panama nie jest tak naprawdę doświadczonym Anglikiem na jednym poziomie. W ósmej minucie meczu, Trippier Anglii wykonał rzut rożny, a Stones, który był nieoznaczony przed bramką, zdobył bezpośredni head i nagrał pierwszą płytę. W pierwszej połowie Anglia powiększyła wynik do 5: 0. W 62. minucie Kane w Koszulka Anglia ms 2018 ukończył „hat-trick“, a także wyprzedził portugalskiego Ronaldo i belgijskiego Lukaku w klasyfikacji strzelców, zajmując czołowe miejsce.

Anglia ukończył kwalifikację grupy i będzie rywalizować z Belgią o pierwsze miejsce w fazie grupowej.