Inter úspěch v Lize mistrů

V sezóně 2018-19 Serie A uspořádala čtyři soutěže. Před Inter, 66 bodů s Atalanta B.C., jen jeden bod před AC Milán. Inter chce proto zajistit přístup k seznamu Ligy mistrů, je nutné porazit Empoli F.C. Hráči v Fotbalové Dresy se také snaží o tuto příležitost. Inter home 2 na 1 vyhrává naštěstí Empoli F.C., který se umístil na 4. místě v Lize mistrů.

V první polovině obě strany zahájily tvrdou konkurenci. Bohužel však nedošlo k žádnému pokroku. Ve druhé polovině bylo snadné bojovat s Yibianem. Ve hře to trvalo 6 minut. Politano, hráč týmu Keita, vstřelil gól, 1-0. Sundal si Dres Inter Milán a oslavil žlutou kartu. V 76. minutě bylo Inter skóre vyrovnáno. Po 5 minutách bude Inter5 po 5 minutách opět překročen! Levá strana Nainggolana je 10 metrů od dveří a tlačí do nejbližšího rohu, 2 až 1. Zamkněte vítězství této hry.

Nakonec Inter home 2 na 1 vyhrává Empoli F.C., uzamčený v prvních čtyřech, Inter vzal poslední autobus do Champions League.