Czy Moussa jest Zbawicielem Messiego?

Puchar Świata w 2018 r. Zakończył ósmy dzień zawodów. W dwóch meczach, które odbyły się w nocy, druga runda Nigerii D wygrała 2: 0 nad Islandią z wynikiem Moussy, a ten wynik nie dorównał dziesiątkom tysięcy fanów takich jak ta Koszulki Piłkarskie Mistrzostwa Świata 2018.

Niemal każdy wierzy, że Islandczycy, którzy wygrali pierwszą rundę mistrzostw świata w Argentynie, nie dadzą żadnej szansy dla Nigerii. Jednak obie strony nie złamały sobie drzwi w ofensywie, ale sytuacja została przepisana w mniej niż pięć minut w drugiej połowie otwarcia. Nigeria Szybki kontratak, biografia Mosesa, Musa w Koszulka Nigeria ms 2018, aby zatrzymać piłkę po idealnym kopnięciu, aby przełamać piłkę, Nigeria przejęła prowadzenie w przełamaniu impasu. W 75. minucie meczu cel islandzkiej drużyny został ponownie złamany. Mussa poprowadził piłkę obok islandzkiego obrońcy i włamał się do strefy karnej, aby pomóc drużynie pokonać Islandię 2: 0.

Oprócz Nigerii największym beneficjentem tej kampanii jest Argentyna. Ale dla Musy nie wiem, czy Messi sobie z tym poradzi.